مزایا بیمه بازنشستگی تکمیلی

 

1- تناسب حق بیمه سالیانه هر یک از کارکنان:

می تواند معادل آخرین حقوق ماهیانه دریافتی، مبلغ سنوات سالیانه (30 روز، 45 روز و یا 60 روز حقوق) درصد و یا ضریتی از حقوق ماهیانه در نظر گرفته شده و با افزایش حقوق در هر سال، حدود 12%، تعدیل می گردد.

 

 

2- جدول برنامه ریزی بیمهای خاص:

 

بعد از در نظر گرفتن حقوق ماهیانه، جدول بیمه ای متناسب با شرایط هر یک از کارکنان تا سن 70 سالگی به کارفرما یا مدیر داده خواهد شد.

 

3- کنترل شرایط بیمه نامه:

 

 یکی از مهمترین ویژگی های این ویژگی‌های این طرح کنترل کارفرما به عنوان بیمه‌گذار بر شرایط و منافع حاصل از این طرح می‌باشد.

 

4- دریافت وام با مناسب ترین نرخ بهره:

 

در بیمه های تکمیلی سامان، پس از گذشت یکسال، با توجه به اندوخته های موجود، کارفرما می تواند از وام بانکی خوبی با تسهیلات مناسبی، استفاده کند.برای استفاده از وام، تنها بیمه نامه تکمیلی تنها ضمانت آن است.

 

5- اندوخته ای برای آینده: 

 

  در صورت استفاده از بیمه های تکمیلی بازنشستگی، بخش کوچکی از مجموع حق بیمه پرداخت شده، به عنوان هزینه‌های بیمه‌گری در نظر گرفته می‌شود. بخش دیگر وجوه، به اندوخته تشکیل شده برای هر یک از کارکنان، واریز می‌گردد.

 

 6- مزایای مالیاتی:

 

هزینه های تخصیص یافته برای طرح های بیمه ای، مساعدتهای مالیاتی قانونی نیز در پی خواهد داشت. هزینه‌های بیمه‌ای جزو هزینه‌های قابل قبول مالیاتی بوده و باعث کاهش مالیات بر درآمد بیمه‌گذار می‌گردد. سرمایه زندگی و اندوخته سرمایه‌گذاری نیز معاف از هرگونه مالیات هستند.

 

7- مدیریت اندوخته های بازخریدی:

 

نوع سرمایه گذاری، مبنای سنوات، مقدار پوشش خطر فوت و استفاده کنندگان از بیمه‌نامه، با توجه به نظر کارفرمایان، قابل تغییر می‌باشد. بیمه تکمیلی بازنشستگی سامان، برنامه‌ریزی متناسب با شرایط کاری هر یک از کارکنان است.

 

8- صرفه جویی در هزینه ها: 

 

با توجه به جدید بودن این طرح و با توجه به داشتن پوشش فوت عادی تا 18 برابر مبلغ حق بیمه و فوت حادثی تا 72 برابر میزان حق بیمه، امکان جایگزینی بیمه‌نامه عمر و حادثه گروهی با این طرح و صرفه جویی در هزینه‌های کارفرما وجود خواهد داشت.

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

Read 1811 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.