بیمه بازنشستگی تکمیلی

 

آیا تا بحال برای ایام بازنشستگی خود فکری کرده اید؟

آیا فکر نمی کنید تامین مخارج آن دوران اندکی مشکل باشد؟

آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنشستگی و پاداش های پایان خدمت.سرمایه و مستمری به عنوان مکمل آن داشته باشید؟

بازنشستگی از کم درآمدترین بخش های زندگی ماست که توجه زیادی به آن نمی شود.بیشتر کارمندان تمایل دارند که با توجه به سهم خود در موفقیتهای سازمان خود در زمان بازنشستگی نیز از مزایای مختلفی استفاده کنند.

بیمه سامان این فکر و نیاز شما را برطرف کرده است.چگونه؟

بیمه تکمیلی بازنشستگی سامان تازه ترین شیوه برنامه ریزی مالی برای آینده کارمندان در کشورمان است.همچنین طرح تکمیلی بازنشستگی سامان نگرانی ناشی از پیامدهای مالی خطر فوت و تامین آینده کارمندان و خانواده شان را برطرف می کند.

امیدواریم تا اینجا راضی بوده باشید.

بیمه سامان برای این طرح یکسری تعهدات و مزایا در نظر گرفته است.

 

 

تعهدات بیمه بازنشستگی تکمیلی

  مزایای بیمه بازنشستگی تکمیلی

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

Read 3638 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.