بیمه مسئولیت مدنی مدیران و هیئت مدیره ساختمان

 

بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران و هیئت مدیره ساختمان ها و برج های مسکونی در قبال ساکنین و مراجعین به ساختمان

 

موضوع این بیمه نامه عبارت است از مسئولیت بیمه گذار در قبال ساکنین و اشخاص ثالث و مراجعین، بدین معنی که چنانچه در نتیجه استفاده از پارکینگ ساختمان، ریزش نمای سنگ ساختمان در محوطه و اطراف آن، حوادث آسانسور، نشست و ریزش چاه، و قصور نظافتچی و سرایدار، هرگونه خسارت وارده به ساکنین و مراجعین مسکونی و اشخاص ثالث وارد آید. پس از احراز مسئولیت بیمه گذار و مطابق رأی مراجع قضایی، بیمه گذار مکلف به پرداخت خسارت خواهد بود که با خرید این بیمه نامه میتواند مسئولیت خود را به شرکت بیمه واگذار نمایند.

تبصره : در رابطه با پوشش پارکينگ وجود دوربين و نگهبان الزامي است . و هرگونه خسارت ناشي از تصادف و سرقت کلي و جزيي اعم از خط ، خش ، خوردگي استثناء مي باشد.


تعهدات قابل ارائه در اين بيمه نامه (غرامت فوت و نقص عضو، هزينه هاي پزشکي و خسارات مالي) و بر مبناي درخواست متقاضي مشخص مي گردد

حداکثر تعهدات بيمه گر صرف نظر از تعداد واحدها مسکوني، تجاري و يا اداري 5 برابر تعهدات در هر حادثه (جاني ومالي) تعيين مي گردد.

 

مواردی که تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی مدیران و هیئت مدیره ساختمان(بیمه گذار) قرار می گیرد به شرح ذيل مي باشد:

  • محکوميت هاي احتمالي بيمه گذار در اثر خسارت هاي وارده به افراد تحت استخدام بيمه گذار جهت امور نظافتي، خدماتي، باغباني به صورت دائم و يا موقت تا سقف تعهدات بیمه نامه

  • درصورتيکه عمر ساختمان کمتر از 5 سال باشد، جبران خسارات ناشي از ترکيدگي لوله آب در مشاعات و يا واحدها  در صورتیکه مدیر مجتمع مسئول شناخته شود

  • خسارت مالي و يا جاني ناشي از سقوط اشياء و اجسام از نماي ساختمان بر روي افراد ثالث – شامل مالکين و ميهمانان

  • خسارت جاني وارده به افراد ثالث در حال تردد در ساختمان – شامل مالکين و ميهمانان

  • خسارت های مالی ناشی از انفجار و آتش سوزی در صورتیکه مدیر مجتمع مسئول شناخته شود.

Read 80 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.