راهنمای دریافت خسارت بیمه تکمیلی درمان انفرادی

 

به طور کلی روال پرداخت به دو صورت می‌باشد.

    • روش اول: مراجعه به مراکز درمانی دلخواه:

شما می‌توانید پس از مراجعه به مراکز درمانی، صورتحساب هزینه‌های پرداختی خود (اصل فاکتور، اصل دستور پزشک و کپی نتیجه اقدامات پاراکلینیکی) را در کمتر از 4 ماه از تاریخ فاکتور به مرکز پرداخت خسارت بیمه سامان در شهر خود تحویل نموده تا پس از بررسی های لازم، هزینه‌های تحت پوشش طبق تعرفه وزارت بهداشت محاسبه و به حساب بیمه گذار واریز شود.

 

    • روش دوم: مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سامان:

شما میتوانید با ارائه دستور پزشک و اعلام یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سامان درخواست معرفینامه از شرکت بیمه داشته باشید و پس از دریافت اصل معرفی نامه در کمتر از 5 روز از تاریخ صدور آن، جهت انجام امور درمانی خود به آن مرکز که در معرفینامه نیز قید شده است مراجعه فرمایید. در این حالت مراکز طرف قرارداد موظف خواهند بود با توجه به سقف هزینه‌های توافق شده که معمولاً در معرفینامه هم قید می‌شود، بدون دریافت هزینه، اقدام به ارائه خدمات درمانی مورد نیاز نمایند.

 

** در مواقع اضطراری و روزهای تعطیل یا ساعات غیراداری که امکان هماهنگی با امور اداری شرکت بیمه سامان وجود ندارد، شما می‌توانید با ارائه بیمه نامه درمان، به مراکز درمانی مراجعه نموده و روز بعد، اقدامات لازم اداری را به عمل آورید.

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان


 

 

 

 

 

دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE
Read 1844 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.