مدت و نرخ در بیمه نامه های باربری داخلی

 

در مورد حمل داخلی ۸ روز پس از رسیدن کالا به مؤسسه حمل و نقل در مقصد و یا به محض رسیدن کالا به انبار بیمه گذار هر کدام که زودتر اتفاق افتد پوشش بیمه نامه خاتمه می یابد.

 

نرخ حق بيمه در بيمه‏ هاي باربري داخلي:

نرخ در این بیمه نامه به ‏عوامل مختلفي بستگي دارد كه مهمترين آنها به شرح ذيل مي‏باشد:

الف ) براساس تعداد خطرات و نوع خطرات تحت پوشش بيمه گذار هر چه خطرات بيشتری را تحت پوشش قرار دهد نرخ حق بيمه بيشتر خواهد بود.

ب ) مقدار فاصله بين مبدأ و مقصد روشن است كه هر چه فاصله مبدأ و مقصد كمتر باشد احتمال اتفاق یا حادثه و در نهايت خسارت كمتر مي شود، پس باطبع بیمه نامه نرخ کمتر خواهد داشت.

ج ) نوع محموله از لحاظ آسيب پذيري و خطرناك بودن هر چه آسيب پذيري كالاها بالاتر باشد احتمال خسارت بيشتر خواهد بود، مثلاً اگر كالا شكستني باشد مانند شيشه يا تخم مرغ، شدت خسارت بيشتر خواهد بود پس منطقي است كه براي اينگونه كالاها حق بيمه بيشتري تعیین گردد.

د) مسير حركت و نوع وسيله نقليه اصولاً در جاده هاي كوهستاني آمار خسارت و حادثه ناشي از پرت شدن وسيله نقليه بيشتر است و در بعضي مسيرها مي‎بايست قسمتي از حمل در مسير دريا انجام شود، كه مخاطرات خاص خود را به همراه خواهد داشت.

اصولاً وسائل نقليه كه در حين حمل با سرعت بالايي حركت می نمایند احتمال خطر بيشتري را خواهند داشت، مثلاً حمل با نيسان به مراتب درمقايسه با حمل با كاميون پر ريسك تر مي باشد.

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 

 

دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE
Read 2483 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.