پوشش ها و مزایای بیمه عمر

پرداخت 50% سرمایه زندگی تا سقف 21 میلیون تومان جهت بیماری های صعب العلاج (سکته قلبی و مغزی، جراحی عروق کرونر قبل، انواع سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن) به دفعات در طول قرارداد. لازم به ذکر است ملاک پرداخت این پوشش تنها فاکتور بیمارستان می باشد.

 

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛ دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به 300 هزار مبتلا به سرطان در کشور گفت : سرطان سومین علت مرگ و میر در کشور است و سالانه 90 هزار نفر به تعداد مبتلایان به سرطان افزوده می شود. سرطان سالانه ۲ هزار میلیارد تومان هزینه مستقیم به ایرانیان تحمیل می‌کند و با احتساب هزینه غیرمستقیم، ۶ هزار میلیارد تومان خسارت به کشور تحمیل می‌کند و هر سال ۴۵۰ هزار سال از عمر ایرانیان می‌کاهد.(اینجا را کلیک کنید)

 

- پرداخت 50% سرمایه زندگی به صورت یکجا در صورت از کار افتادگی کلی یا جزئی بیمه شده در اثر حادثه.

 

- در صورتی که بیمه گذار (شخص پرداخت کننده حق بیمه) براثر حادثه و یا بیماری دچار از کارافتادگی کامل و دائم شود به طوری که نتواند به شغل و تخصص خود بپردازد بیمه سامان متعهد به پرداخت حق بیمه این بیمه گذار به مدت ۱۰ سال بر اساس آخرین مبلغ پرداختی شخص می شود.اگر بیمه گذار فرزند مجرد - دانشجو و زیر 25 سال خود را نیز بیمه کرده باشد این معافیت به آن بیمه نامه هم تعلق میگیرد.

 

- برای اولین بار در ایران بیمه سامان به بیمه‌گذاران بیمه عمر خود در صورت از کارافتادگی کامل به مدت 10 سال 2 برابر حق بیمه پرداختی را بصورت مستمری پرداخت می‌نماید.

 

- پرداخت 25% سرمایه زندگی به بیمه شده در آخرین سال حیات: در صورتی که با نامه معتبر پزشکی اثبات شود بیمه شده در سال پایان عمرخود است و امیدی به معالجه وی نیست بیمه سامان ۲۵٪ ازسرمایه فوت را به خود شخص پرداخت می نماید.

 

- درصورت فوت طبیعی: پرداخت تا سقف 200 میلیون تومان (در سال اول) + مبلغ اندوخته به ذینفع بیمه نامه

 

- در صورت فوت حادثی: پرداخت تا سقف 800 میلیون تومان (در سال اول) + مبلغ اندوخته به ذینفع بیمه نامه

 

- صدور بیمه نامه موقت فوت: در اثر حادثه تا سقف 5 میلیون تومان از زمان تحويل پرسشنامه و پرداخت علي‌الحساب حق‌بيمه تا زمان صدور بيمه‌ عمر و تشكيل سرمايه

 

- عدم وجود دوره انتظار: تمامی پوشش های بیمه عمر با پرداخت اولین قسط بصورت کامل دایر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

Read 4305 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.