پوشش های تکمیلی در بیمه عمر و تشکیل سرمایه

از دیگر امکانات بیمه عمر پوشش های تکمیلی این بیمه نامه می باشد که در صورت انتخاب نکردن این پوشش ها می توانید در ابتدای هر سال بیمه ای و قبل از پرداخت حق بیمه و پس از تکمیل فرم تکمیلی پزشکی و درخواست اضافه نمودن این پوشش ها را بصورت کتبی بدهید و از این پوشش ها بهره مند شوید.

 

1) پوشش اضافی از کارافتادگی دائم در اثر حادثه:

بیمه گر تعهد می کند در صورت وقوع هر گونه حادثه که منجر به از کار افتادگی دائم (کلی / جزئی) گردد حداکثر تا %100 سرمایه فوت را به شخص بیمه شده پرداخت کند، شایان ذکر است که در صورت پرداخت سرمایه از کارافتادگی سرمایه فوت هر بیمه شده همچنان بر اساس جدول بیمه وی باقی خواهد ماند. برای مثال در صورتیکه سرمایه فوت 100.000.000 ریال باشد، سرمایه از کار افتادگی 100.000.000 ریال خواهد بود. (البته در صورت انتخاب %100 سرمایه فوت)، اگر از کار افتادگی %100 یا کامل پیش آید 100.000.000 ریال قابل پرداخت خواهد بود و اگر از کار افتادگی جزئی رخ دهد درصدی از 100.000.000 ریال قابل پرداخت می باشد.

 

2) پوشش اضافی معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی کامل و پوشش درآمد از کار افتادگی:

بیمه گر تعهد می کند که در صورت وقوع بیماری یا حادثه که منجر به از کار افتادگی کامل (دایم یا موقت) شود، بیمه گذار بتواند بدون پرداخت حق بیمه، بیمه نامه خود را با شرایط قبل ادامه دهد، گفتنی است که در زمان معافیت از پرداخت حق بیمه در حقیقت بیمه سامان با پرداخت آخرین حق بیمه پرداخت شده، شرایط جدول بیمه نامه فرد را به مدت حداکثر 10 سال ادامه خواهد داد. همچنین بیمه سامان برای اولین بار در ایران به بیمه شگانش این امکان را می دهد که در صورت تمایل، درآمد از کار افتادگی نیز دریافت نمایند. بدین صورت که اگر دچار از کار افتادگی کال شدند علاوه بر اینکه حق بیمه آنان در مدت از کار افتادگی بر اساس آخرین حق بیمه پرداختی در زمان از کار افتادگی پرداخت می گردد تا حداکثر 2 برابر آن میزان نیز درآمد از کار افتادگی به آنان پرداخت خواهد شد.

 

3) پوشش اضافی بیماری های خاص:

بیمه گر با ارائه این پوشش تعهد می کند که در صورت نیاز به جراحی های حیاتی (سکته قلبی، سکه مغزی، جراحی عروق، کرونر)، سرطان ها و پیوند اعضای اصلی بدن تا سقفی معادل 50% سرمایه بیمه عمر بیمه شده و تا سقف مبلغ 210.000.000 میلیون ریال را بابت هزینه معالجه این بیماری ها پرداخت نماید.

لازم به توضیح است در صورتی که بیمه شده، تحت پوشش بیمه های درمانی اعم از تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، بیمه های درمان گروهی و انفرادی باشد، تعهد بیمه گر پس از استفاده از منافع سایر بیمه های درمانی، لازم الاجرا خواهد بود.

تبصره: در صورت عدم استفاده بیمه شده از منافع سایر بیمه های درمانی، بیمه گر به میزان ما به التفاوت منافع پرداخت شده، قائم مقام بیمه شده خواهد بود و منافع سایر بیمه های درمانی به بیمه گر تعلق خواهد داشت.

 

4) پوشش اضافی فوت بر اثر حادثه:

بیمه گر تعهد می کند که در صورت وقوع هرگونه حادثه که منجر به فوت بیمه شده شود بر اساس پوشش انتخاب شده از سوی بیمه گذار و حداکثر معادل 3 برابر سرمایه فوت حادثی علاوه بر سرمایه فوت عادی به ذینفعان بیمه نامه بپردازد.

 

5) پوشش اضافی آخرین سال حیات:

چنانچه معلوم شده در سال پایانی حیات خود قرار دارد، 25% از مبلغ سرمایه زندگی به شخص بیمه شده پرداخت می گردد. این پوشش بدون پرداخت حق بیمه اضافی به کلیه بیمه شدگان ارائه می گردد.

 

6) سقف سنی پوشش های اضافی:

 

پوشش های تکمیلی سقف سنی
پوشش فوت بر اثر حادثه تا پایان 70 سالگی
پوشش اضافی از کارافتادگی دایم در اثر حادثه تا پایان 60 سالگی
پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه و پوشش درآمد از کارافتادگی تا پایان 55 سالگی
پوشش امراض خاص تا پایان 50 سالگی

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

Read 1478 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.