مستمری بازنشستگی

آمار بدست آمده، نشان می‌دهد که در دوران بازنشستگی شخص، حداکثر به 60 تا 70 درصد درآمد زمان قبل از بازنشستگی خود دست خواهد یافت.

این در حالی است که هزینه های زندگی فرد به لحاظ مسائل فرهنگی، خانوادگی و اجتماعی به حداقل، 150% هزینه های دوران قبل از بازنشستگی خواهد رسید.

 

به نقل از رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق تامین اجتماعی با بیان اینکه 80 درصد از بازنشستگان حداقل بگیر هستند، گفت: حقوق بازنشستگان حتی پاسخگوی تامین نیازهای اولیه آنان نیز نیست.(جهت مشاهده متن کامل مصاحبه اینجا را کلیلک کنید)

 

 

با دریافت يك بيمه مستمري مكمل مي توان افت درآمدي ايجاد شده را در هنگام بازنشستگي جبران نمود. ارائه مستمري مكمل با خدمات متنوع بيمه عمر امكان پذير است. شخص بیمه شده پس از 10 سال و بدون در نظر گرفتن سن و شرایط شغلی می تواند با حفظ سرمایه اولیه اندوخته، تمام یا بخشی از حساب اندوخته خود را به مستمری بازنشستگی تبدیل کند. پس از طی 10 سال هرچه دیرتر شخص درخواست مستمری نماید مبلغ آن تصاعدی افزایش خواهد یافت.

 

 

- در زمان جوانی میتوانیم از این درامد در کنار درآمد خود استفاده کنیم

 

- میتوانیم برای ادامه تحصیل فرزندمان از هم اکنون برنامه ریزی کنیم

 

- دیگر نگران هزینه های ازدواج فرزندمان نباشیم

 

- برای دیدن زیبایی های جهان از همین امروز برنامه ریزی کنیم

 

- با دریافت مستمری میتوان همچنان تحت پوشش بیمه عمر بود

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

Read 4297 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.