بیمه عمر و سرمایه گذاری بی رودربایستی

شركتهاي بيمه، نمايندگان و بازاريان بيمه اغلب براي معرفي بيمه عمر و سرمايه گذاري به بخش سرمايه گذاري و پس انداز آن تاكيد مي كنند، آيا واقعا بهترين پس انداز و سرمايه گذاري در جامعه امروز ما اين بيمه نامه است؟ آيا روش ديگر و بهتري براي سرمايه گذاري نميتوان يافت؟

اگر بخواهيم بي رو دربايستي جواب سئوال فوق را بدهيم، جواب كاملا منفي خواهد بود، شما حداقل دهها روش سرمايه گذاري مطمئن و بهتر از بيمه عمر و سرمايه گذاري سراغ داريد. 

بهمين دليل است كه با پي گيريهاي زياد بازاريابان و تبليغات شركتهاي بيمه، اغلب توجيه نميشويد و اعتمادتان براي تهيه بيمه نامه جلب نميشود.

 

پس فلسفه بيمه عمر و سرمايه گذاري چيست؟

بي رودر بايستي همانطور كه از نام اين بيمه نامه بر مي آيد الويت اول اين بيمه نامه "عمر" بيمه شده است و بدين معني كه اگر سرپرست خانواده روزي در ميان خانوده اش نبود، با استفاده از اين بيمه نامه تبعات اقتصادي نبود پدر يا مادر بعنوان سرپرستان و نان آوران را جبران كند.

مرگ ناگهاني پدر يا مادر در هر خانواده علاوه بر تبعات عاطفي، هزينه هاي سنگيني را متحمل خانواده داغدار مي نمايد و تا انحصار وراثت و برقراري داراييها و حقوق براي وراث چند ماهي زمان خواهد برد، فلسفه طراحي و وجود اين بيمه نامه صرفا براي كاهش و تعديل تبعات اقتصادي فوت سرپرستان است و بس، سود سرمايه گذاري، پوشش از كار افتادگي و مستمري بازنشستگي موارد جانبي و تشويقي براي جلب بيمه شده براي تهيه چنين بيمه نامه اي خواهد بود.

 

جالب است بدانيد جمله اي كه در بين مردم گفته ميشود و تبديل به ضرب المثل گرديده ، ضرورت به اين بيمه نامه را دو چندان مي نمايد "به وقت تنگدستي آشنا بيگانه ميگردد"

عمر ما بر خلاف اتومبيل ما در طول مدت يكبار دچار خسارت ميشود، اتومبيل ما 4 كوپن خسارت براي هر سال دارد، شركتهاي بيمه كل خودروها را بيمه نموده و تحت پوشش قرار ميدهند حتی ماشین تصادفی را بعد از تعمیر بیمه می کنند. درصورتي كه شركتهاي بيمه همه مردم را بیمه نمی کنند بلکه افراد سالم و غير بيمار و جوان را تحت پوشش بيمه عمر قرار ميدهند و اگر کسی یکبار سکته یا جراحی اساسی کرده باشد را بیمه نمی کنند، بنابراين امكان سرمايه گذاري  حق بيمه در رشته عمر وجود دارد ولي كليه خسارتها از حق بيمه هاي وصولي پرداخت ميشود و مازادش در سرمايه گذاري شركت داده ميشود و اصلا قابل مقايسه با ساير سرمايه گذاريها نيست.

اكنون بي رودربايستي بعنوان سرپرست خانواده اگر يكي از بيمه نامه هاي "عمر و سرمايه گذاري" ، "عمر و تامين آتيه" ، "عمر و تشكيل سرمايه" و يا "عمر و پس انداز" را براي خود و همسر و فرزندانتان تهيه ننموده ايد، شب چگونه با آرامش سر بر بالين مي گذاريد؟

 

آرزوي شركتهاي بيمه سلامتي و عدم خسارت بيمه شدگان مي باشد، ولي اين را هم در نظر بگيريد "حادثه هميشه طبق نظر ما اتفاق نيافتاده و خبر نمي كند" اميدواريم شما از بيمه نامه تهيه نموده خود، فقط از مزاياي حيات بهره متد شده و وام و سود دريافت نموده و شبها با آرامش سر بر بالين بگذاريد.

هميشه به ياد داشته باشيم:

زندگي هميشه بر وفق مراد ما جريان ندارد، براي مراحل سخت ميتوان آماده بود و بي رودربايستي فلسفه بيمه عمر پوشش اين لحظات سخت است این لحظات از زمان فوت سرپرست خانواده شروع شده و حداقل تا زمان انحصار وراثت ادامه دارد، حتي اگر بيمه عمر فاقد سود و سرمايه گذاري باشد از ملزومات زندگي امروزه ماست.

 

مشاوره و استعلام قیمت بیمه عمر سامان

این مشاوره رايگان هیچ الزامی برای تهیه بیمه نامه را بوجود نخواهد آورد.

 

Read 2237 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.