فسخ بیمه عمر سامان

خاتمه بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

1- بازخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان:

از زمانیکه بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان برای شما صادر می شود، تحت پوشش این بیمه نامه و کلیه مزایای مرتبط با آن طبق قرارداد و در صورت پرداخت منظم حق بیمه قرار خواهید داشت. اما در صورتیکه شما به هر دلیلی مایل به ادامه بیمه نامه خود نباشید، می توانید درخواست فسخ (انصراف یا بازخرید) بیمه نامه خود را به صورت کتبی ارائه نمایید، اگر تقاضای فسخ شما قبل از سپری شدن یکسال از تاریخ صدور بیمه نامه باشد، هیچ مبلغی به عنوان ارزش بازخریدی به شما تعلق نخواهد گرفت. اما در صورتیکه درخواست فسخ پس از سپری شدن یکسال از زمان صدور بیمه نامه باشد مبلغی به عنوان ارزش بازخریدی به صورت زیر محاسبه و به شما تعلق می گیرد.

 

سال بیمه ای ارزش بازخریدی

سال دوم

90 درصد اندوخته

سال سوم

91 درصد اندوخته

سال چهارم

92 درصد اندوخته

سال پنجم

93 درصد اندوخته

سال ششم

94 درصد اندوخته

سال هفتم

95 درصد اندوخته

سال هشتم به بعد

100 درصد اندوخته

 

 2- ابطال:

الحاقیه ابطال در 2 صورت صادر می گردد.

الف) زمانیکه شما قبل از اتمام سال اول بیمه ای تان از خرید بیمه نامه خود منصرف گردید، می توانید درخواست کتبی خود را مبنی بر ابطال بیمه نامه به عامل فروش خود تحویل نمائید که در اینصورت هیچ گونه وجهی به شما برگشت داده نمی شود، از پایان سال اول بیمه ای شرایط بازخریدی حاکم می شود.

ب) زمانیکه بیمه نامه شما به حالت تعلیق درآمده باشد و از تاریخ معلق شدن بیمه نامه تان 3 ماه گذشته باشد و اقدامی در جهت پرداخت حق بیمه های معوق و رفع تعلیق صورت نگرفته باشد بیمه نامه تان خود به خود باطل می گردد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 22144025 تماس حاصل فرمایید یا فرم زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

Read 14800 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.