ضررهای نداشتن بیمه عمر

ضررهای نداشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری

 

1- از دست دادن سرمایه کلانی که به راحتی و با پس اندازهای اندک سالیانه می شود به دست آورد.

2- محروم شدن از داشتن پس انداز چشمگیری که با آن بتوان نیازها و خواسته های خود را تهیه کرد.

3- محروم شدن از دریافت خدمات و پوشش های حمایتی و ارزشمند بیمه

4- نداشتن آرامش روحی در صورتیکه بیمه شده به مرور زمان از پس انداز قابل ملاحظه ای برخوردار بوده و بعلت داشتن پس انداز کلان و برخورداری از پوشش های بیمه، از آرامش لازم برخوردار بوده و شب ها با آرامش سر به بالین می گذارد.

5- دوندگی زیاد برای دریافت وام از بانک ها و سایر موسسات. (آن هم موفق بشوی یا نشوی) در صوتیکه بیمه سامان به شخص بیمه شده نود درصد پس اندازش را بدون نیاز به ضامن، سفته و چک در حداقل زمان وام می دهد.

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 

 

دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE
Read 1877 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.