منظور از سرمایه فوت در بیمه عمر چیست؟

مبلغ توافق شده ای که بیمه سامان وظیفه دارد در صورت فوت بیمه شده (علاوه بر مبلغ اندوخته سرمایه گذاری) به ذینفع (ذینفعان) بیمه عمر پرداخت نماید. مبلغ سرمایه فوت در جدول بیمه نامه مشخص است و متناسب با حق بیمه پرداختی و به انتخاب شما تعیین می گردد. این یکی از مزایای بیمه عمر و زندگی در مقایسه با سپرده های بانکی می باشد که در صورت فوت فرد علاوه بر سرمایه او مبلغی به عنوان سرمایه فوت پرداخت می شود. لازم به ذکر است که در صورت وقوع فوت بر اثر حادثه این مبلغ تا 4 برابر سرمایه فوت قابل افزایش است.

 

منظور از سرمایه فوت در بیمه عمر چیست؟

 

 

Read 4391 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.