بیمه عمر نخرید

 

tick  اگر از آینده با خبر هستید و به آینده خود اطمینان کامل دارید.

tick  اگر اطمینان دارید که هیچ وقت ورشکسته نخواهید شد.

tick  اگر اطمینان کامل دارید که هیچ وقت بیمار نخواهید شد.

tick  اگر به راحتی چشم اندازی مناسب و ایده آل برای آینده خود دارید و سود آن را تضمین می کنید.

tick  اگر دوست ندارید در دوران کهنسالی و بازنشستگی در آسایش و رفاه به سر ببرید.

tick  اگر از یک درآمد مازاد و بی دردسر خوشتان نمی آید.

tick  اگر از آینده درخشانی برای خود و فرزندتان اطمینان دارید.

 

" لطفاً بیمه عمر نخرید "

 

ولی اگر در هیچ یک از دسته های بالا قرار نمی‌گیرید و حق انتخابی ندارید پس بیمه عمر نوعی اجبار در زندگی شماست. به عقیده بسیاری از کارشناسان در جامعه امروز پوشش بیمه عمر حتی در زمره نیازهای اساسی مانند نیاز به آب و غذا قرار دارد. افرادی که می‌­خواهند آینده‌­ای تضمین شده همراه با آسایش و رفاه و سربلندی در پیش داشته باشند و با مشکلاتی که اغلب قشر بازنشسته در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کنند رو به رو نشوند باید بی درنگ به خرید بیمه عمر اقدام کنند.

 

به صورت کلی تمامی قشرهای جامعه بدون در نظر گرفتن سن و یا موقعیت شغلی به پوشش بیمه عمر نیازمندند. تمامی افراد در جامعه مدرن باید برای آینده خود برنامه­‌ریزی کنند و چه برنامه و نقشه ای مناسب تر از بیمه عمر با این شرایط ایده آل و سود بالا!

 

مشاوره و استعلام قیمت بیمه عمر سامان

 

 

 

 

 

دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE
Read 1652 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.