تعهدات بیمه بازنشستگی تکمیلی

1- پوشش سرمایه زندگی معادل 18 برابر آخرین حق بیمه : 

 

این پوشش به بسیاری از مدیران کمک می کند تا در صورت فوت یکی از کارمندان خود, به نوعی به خانواده وی کمک کنند.

 بیمه تکمیلی سامان، این امکان را دارد که در صورت فوت بیمه شده, معادل 18 برابر حق بیمه پرداخت شده(آخرین حقوق دریافتی) به وراث کارکنان پرداخت کند.تمام منافع اندوخته سنوات نیز پرداخت می شود.

 

2- پرداخت اندوخته سنوات:

 

تمام اندوخته سنوات در صورت بازخریدی، بازنشستگی و با اتمام قرارداد، با اختیار کارفرما یا مدیر، به بیمه شده پرداخت می گردد. سنوات کامل بازخریدی کارکنان بازخرید شده تا 15% از مجموع کارکنان در پایان شال اول تا پنجم پرداخت کی گردد.

 

 3- پرداخت اندوخته ماراد :

 

سود سالیانه اندوخته سنوات، ده ساله است و با نرخ تضمینی 14% محاسبه می شود. همچنین سود تضمینی پس از ده سال، از سوی بیمه سامان به طور سالیانه اعلام می شود.

 

4- گزارش عملکرد سالیانه :

 

علاوه بر جدولی که در هنگام بیمه شدن به شما داده می شود، در پایان هر سال بیمه ای هم، به ازای هر یک از کارکنان، یک گزارش از وضعیت سالیانه اندوخته بازنشستگی به مدیر یا کارفرما ارائه خواهد شد.

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

 

Read 1923 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.