اقدامات لازم در هنگام بروز خسارت

 

چنانچه حادثه ای رخ داده و منجر به بروز خسارت یا خسارت احتمالی گردد، باید موارد ذیل را مد نظر داشت:

 

1- تماس با پلیس راهنمایی و رانندگی (پلیس 110) و تهیه کروکی از صحنه حادثه.

توضیح : تا پایان سال 93، فقط در خصوص بیمه های ثالث اتومبیل پرداخت خسارتهای کمتر از 50 میلیون ریال بدون در دست داشتن کروکی، از طرف شرکتهای بیمه گر بلامانع می باشد، مشروط به توافق زیاندیده با مقصر حادثه بر وقوع خسارت و قبول به تقصیر مقصر و حضور دو طرف حادثه در زمان کارشناسی و تشکیل پرونده خسارت.(این موضوع در خصوص بیمه بدنه صادق نیست)

2- تماس با شماره تلفن 44006162 در تهران و یا تماس با شعب بیمه سامان در شهرستان ها و اعلام خسارت و در اختیار قرار دادن اطلاعات مورد نیاز ار زمان وقوع حادثه و مشخصات زیاندیده و مقصر حادثه.

3- دریافت کد رهگیری 

4- تشکیل پرونده و کارشناسی توسط کارشناس مربوطه

5- انجام امور اداری و تایید خسارت و تعیین مبلغ

6- پرداخت خسارت به زیاندیده

 

در خصوص بیمه های بدنه قبل از پرداخت خسارت می بایست موضع خسارت دیده تعمیر و رویت سلامت توسط کارشناس شرکت بیمه سامان صورت گیرد.

 

 

 

مشاوره و استعلام قیمت انواع بیمه نامه های سامان

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE 

 

Read 973 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.