شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان کد 5151 - بیمه سامان نمایندگی 1178

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان کد 5151

 

انواع بیمه نامه های عمر و تشکیل سرمایه سامان شامل:

 

- بیمه عمر و تشکیل سرمایه

چنانچه مشتاق به دریافت اطلاعات در زمینه بیمه های زندگی با نام های متفاوت عمر و سرمایه گذاری، عمر و پس انداز، عمر و تامین آتیه یا عمر تشکیل سرمایه (همه نام های فوق به یک نوع بیمه نامه اطلاق می گردد و فقط نام آن در شرکتهای بیمه گر متفاوت است) هستید، توصیه می کنیم ...  ادامه

 

 

- بیمه بازنشستگی تکمیلی

بیمه تکمیلی بازنشستگی سامان تازه ترین شیوه برنامه ریزی مالی برای آینده کارمندان در کشورمان است.همچنین طرح تکمیلی بازنشستگی سامان نگرانی ناشی از پیامدهای مالی خطر فوت و تامین آینده کارمندان و خانواده شان را برطرف می کند ...  ادامه

 

 

- بیمه عمر زمانی

بیمه عمر زمانی، به منظور پوشش خسارت فوت بیمه‌شده در زمان اعتبار بیمه‌نامه صادر می‌شود. حق بیمه بیمه‌ نامه عمر زمانی بر اساس شرایط سنی و سلامت بیمه‌ شده تعیین می‌شود ...  ادامه

 

 

- بیمه عمر مانده بدهکار

بیمه عمر مانده بدهکار یا بیمه وام امروزه  کاربرد بسيار زيادی دارد. زيرا بسياری از اشخاص از بانکها و مؤسسات اعتباری برای خرید یا ساخت  خانه و یا امور دیگر وام دريافت می نمايند .در صورت فوت وام گیرنده، اگر خانواده او قادر به پرداخت وام نباشد ...  ادامه

 

 

انواع بیمه نامه تکمیلی درمان سامان شامل:

 

- بیمه نامه درمان تکمیلی

با پرداخت حق بیمه در دوران سلامت انتظار پوشش هزینه‌های درمانی در دوران بیماری را خواهید داشت ... ادامه

 

- بیمه نامه حوادث انفرادی

بیمه نامه حوادث انفرادی، برای پوشش حوادث و وقایع ناگهانی میباشد که میتواند منجر به جرح، نقص عضو، ازكارافتادگي و يا فوت فرد شود و ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد ... ادامه

 

- بیمه نامه عمر و حوادث گروهی

با استفاده از بیمه های عمر و حوادث گروهی، در صورت فوت به هر علت و یا وقوع حوادث گوناگون برای کارکنان، مبلغ سرمایه تعیین شده از طرف بیمه گذار در زمان انعقاد قرارداد و در صدی از آن در زمان وقوع نقص عضو، به وراث آنها پرداخت خواهد شد ... ادامه

1ـ هواپیما:

 

 امروزه صنایع هوایی در جابجایی مسافرین، حمل و نقل کالا، امور تحقیقاتی، تجسی و کمک رسانی و ... به لحاظ ویژگی سرعت بالا و همچنین وسعت عرصه نظارت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بیمه هواپیما شامل وسایل پروازی با کاربری مختلف می‌باشد. از قبیل انواع هواپیما، هلیکوپترها، وسایل پرنده سبک و فوق سبک، کایت، گلایدر، پاراگلایدر، آموزشی و ...

 

هر بیمه‌نامه هواپیما متشکل از 3 بخش است:

 

 الف ـ از بین رفتن یا خسارت وارد به بدنه هواپیما

 

ب) مسئولیت در قبال اشخاص ثالث

 

ج) مسئولیت در قبال مسافرین و خدمه

 

 

 

سایر پوششهای مرتبط با بیمه هواپیما عبارتند از:

 

 ـ    بیمه‌نامه از دست دادن گواهی پرواز خلبانان، کمک خلبانان و مهندسین پرواز.

 

-     بیمه لوازم و تجهیزات فرودگاه

 

-     بیمه‌نامه تجهیزات و لوازم یدکی شرکت‌های هواپیمایی.

 

 

 

2ـ بیمه‌ کشتی:

 

 انواع بیمه در صنایع دریایی عبارتند از:

 

ـ بیمه بدنه و ماشین آلات شناورها.

 

ـ بیمه شناورهای دارای وام بانکی.

 

ـ بیمه مسئولیت مالکین شناورها در قبال اشخاص ثالث و خدمه کشتی.

 

ـ بیمه کانتینرها.

 

ـ بدنه و ماشین‌آلات شناورها بر اساس کلوزهای تدوین شده انستیتو بیمه‌گران لندن تحت پوشش بیمه‌ای قرار می‌گیرند. کلوزهای مذکور عبارتند از 289 (Total Loss)، 284، 280 346 (کلوز مخصوص شناورهای صیادی)، 281 (کلوزهای مخصوص زمان جنگ)، 311 (کشتی‌هایی که سفر دریایی ندارند)، 312 (کشتی‌هایی که سفر دریایی محدود دارند).

 

 

 

انواع خطرات ناشی تحت پوشش عبارتند از:

 

 حوادث دریا، غرق شدن، برخورد با وسایل نقلیه زمینی، حوضچه تعمیرات و تأسیسات ساحلی، زمین لرزه، آتشفشان، صاعقه، حوادث ناشی از بارگیری و تخلیه کالا یا سوخت، ترکیدن دیگ بخار، غفلت فرمانده، افسران و کارمندان کشتی، برخورد با هواپیما و ...

 

 

 

3ـ بیمه پول در صندوق و در راه

 

 در این نوع بیمه پول، سکه و چک‌های بانکی، در صندوق و نیز در حین نقل و انتقال توسط بیمه‌گذار از یک نقطه به نقاط دیگر در مقابل خطرات آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، و سرقت تحت پوشش بیمه‌ای قرار می‌گیرد.

 

 

 

4ـ بیمه شترمرغ

 

 پرورش شترمرغ با هدف بهره‌گیری از فرآورده‌های آن و به دلیل ویژگی‌های خاص آن همواره مورد توجه بوده است با توجه به ارزش این پرنده و امکان تلف آن بر اثر خطرات ناشی از حادثه و بیماری، نقش بیمه حائز اهمیت خواهد بود. این شرکت در جهت جبران خسارت‌های یاد شده اقدام به صدور بیمه‌نامه شترمرغ می‌نماید.

 

  

 

5ـ بیمه انرژی

 

 بیمه‌نامه‌های نفت و انرژی بیمه امید کلیه فعالیتهای اکتشاف، استخراج و بهره‌بردای صنایع نفت و گاز را در بخش‌های ساحلی و فراساحلی از جمله پالایشگاه‌ها، دکل‌های حفاری، چاه‌های نفتی، خطوط انتقال فرآورده‌های نفتی، سازه‌ها و ابزار استخراج و اکتشاف نفت و گاز سایر منابع انرژی در خشکی و دریا را در قبال حوادث فیزیکی و ناگهانی تحت پوشش بیمه‌ای قرار می‌دهد.

 

 

 

6ـ بیمه اسب های مسابقه

 

 در فرهنگ و جامعه ایرانی اسب‌دارای ارزش و جایگاه ویژه‌ای می‌باشد و با توجه به روند افزایش تلفات و نقص عضو اسب‌ها در حین برگزاری مسابقات (سرعت و پرش، تمرینات، حوادث در محل نگهداری و باشگاهها) و نیز خطر بیماری‌ها نقش بیمه در جبران خسارت حائز اهمیت می‌باشد.

 

بیمه اسب های مسابقه در حالت کلی شامل تلف و نقص عضو ناشی از حادثه و یا تلف ناشی از بیماری است. چنانچه اسب مورد بیمه در اثر حادثه و بیماری تلف گردد، با توجه به ارزش بیمه شده، خسارت قابل جبران خواهد بود. همچنین خطرات حین حمل و نقل نیز با پرداخت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

 

 

7ـ بیمه تضمین تعهدات شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی در قبال گمرک ج . ا. ا.

 

به موجب این‌بیمه‌نامه تعهدات شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی در قبال گمرک جمهوری اسلامی ایران جهت ترانزیت‌کالاهای داخلی و حمل و نقل بین‌المللی جهت تسریع در امر ترانزیت با خرید این بیمه‌نامه، امکان ترخیص سریع کالاهای خود را فراهم می‌آورند.

 

 

 

8ـ بیمه اعتباری:

 

 بر اساس این بیمه‌نامه مؤسساتی که کالا و محصولات خود را بصورت اقساطی به فروش می‌رسانند و همچنین بانکها و مؤسساتی که دارای مجوز بانک مرکزی هستند و تسهیلات مالی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند در برابر خطر عدم وصول مطالبات تحت پوشش قرار می‌گیرند.

مراکز صنعتی شامل کلیه کارخانجات صنایع غذایی، آشامیدنی، دخانیات، نساجی، پوشاک، چرم، چوب، کاغذ، مقوا، چاپ و صحافی، شیمیایی، محصولات کانی غیرفلزی، فلزات اساسی و صنایع متفرقه، ساختمان، تاسیسات، ماشین‌آلات، مواد اولیه، موجودی و محتویات هریک از مراکز یاد شده را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و همچنین کلیه خطرهای اضافی به قیمت روز بیمه نمود.

 

صدور بیمه نامه آتش سوزی صنعتی نیاز به تکمیل پرسشنامه و بازدید اولیه از محل مورد بیمه دارد. بدین معنی که بیمه گذار می بایست دقیقاً ارزش ساختمان، ماشین آلات، مواد اولیه امانی و همچنین ریز ارزش مبالغ بیمه شده را به تفکیک ذکر نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

 
پوشش‌های اصلی در بیمه‌نامه درمان تکمیلی شامل این موارد است:

هزینه های بیمارستانی
اعمال جراحی خاص مانند عمل قلب باز که بسیار با یک عمل جراحی متداول مانند آپاندیست متفاوت است و به همین دلیل پوشش این موارد، با پرداخت حق بیمه بیشتر امکان پذیر است.
زایمان: پوشش بسیار معروفی است که هزینه های بستری و زایمان بانوان راتحت پوشش قرار میدهد.
پوشش پاراکلینیکی شامل هزينه هاي تشخيصي و کمک تشخيصي بیماری مانند آزمایشات، سونوگرافی، سی‌تی‌اسکن ، MRI و تست ورزش.
اعمال جراحی سرپابی شامل مواردی نظیر شکستگی‌ها، بخیه، ختنه، رادیوتراپی
هزینه درمان عیوب انکساری چشم با این شرط که نمره چشم از 3 بیشتر باشد، تا سقف معین
هزينه آمبولانس و فوريت هاي پزشکي به شرط بستری شدن فرد
هزينه درمانهاي طبي به شکل بستري نظير شيمي درماني، راديوتراپي، سنگ شکن و بستري
هزينه ويزيت و دارو
هزينه هاي دندانپزشکي
هزينه خريد عينک و لنز و سمعک

پوشش های اضافی این نوع از بیمه ­نامه ها عبارتند از:

 

1-دیه دوم و مازاد برتعهدات غرامت نقص عضو مندرج در بیمه نامه :

 چنانچه بیمه گذار به مبلغی بیش از یک دیه کامل محکوم گردد بیمه­گر در صورتی خسارت بیمه گذار را کامل پرداخت می نماید که این پوشش راخریداری نموده باشد.

 

2-مطالبات سازمان تامین اجتماعی ( ماده 66 قانون تامین اجتماعی):

 چنانچه کارگر یا کارمند بر اثر حادثه از کار افتاده گردد، سازمان تامین اجتماعی موظف به پرداخت از کار افتادگی می باشد که در این صورت سازمان تامین اجتماعی از کارفرما خسارت را مطالبه می­ نماید در صورتیکه بیمه گذار این پوشش را خریداری نموده باشد بیمه گر مسئول پرداخت خسارت می باشد.

 

3-پوشش هزینه های وکالت :

 در این پوشش در صورت بروز خسارت و شکایت وارده بر بیمه گذار بیمه ­گر هزینه های وکالت را برعهده می گیرد.

 

4-غرامت روزانه :

 در صورت حادثه برای کارگر یا کارکنان بیمه گذار موظف به پرداخت غرامت روزانه می باشد که در صورت خرید این پوشش بیمه گر خسارت مربوطه را حداکثر تا 90 روز جبران می نماید.

 

5-خسارت جسمانی وارد به شخص بیمه گذار، پیمانکار، مشاور و...:

هرگونه خسارت جانی که متوجه شخص بیمه گذار، پیمانکار و مشاور گردد بیمه گر مسئول جبران خسارت

می باشد.

 

6-پوشش اضافی اقامتگاه، غذاخوری، حمام و سایراماکن وابسته به کارگاه:

در صورتی که کارکنان در محیط های وابسته به کارگاه دچار حادثه شده و صدمه ببینند بیمه گر مسئول جبران خسارت می باشد.

 

7-خسارتهای حین ماموریت :

اگر برای کارکنان در حین انجام ماموریت حادثه ای پیش آید بیمه گر خسارت مربوطه را جبران می نماید.

 

8-حادثه وسیله نقلیه مازاد برثالث اجباری:

 حوادثی که بر اثر وسیله نقلیه موتوری اتفاق افتد، بیمه گر جبران خسارت می­نماید.

 

9-پرداخت خسارت بدون رای دادگاه :

 با خرید این پوشش برای خسارت فوت و نقص عضو بیمه گذار نیازی به مراجعه به دادگاه و رای دادگاه ندارد و بیمه گر خسارت را بدون رای دادگاه پرداخت می نماید.

 

10-پرداخت هزینه های پزشکی بدون اعمال تعرفه :

در صورت بروز خسارت کلیه هزینه های پزشکی و بیمارستانی طبق فاکتور مربوطه و بدون اعمال تعرفه های پزشکی پرداخت می گردد.

11-حمل جابه جایی و کاربرد مواد ناریه:

در این پوشش خسارتهایی که در هنگام حمل و جابه جایی مواد منفجره در صورتی که طبق قوانین و مقررات نیروی انتظامی بوده باشد پرداخت می گردد.

 

12-خسارت جانی وارد به اشخاص ثالث :

خسارت های وارد بر افراد ثالث تحت پوشش قرار می گیرد.

 

11-به کارگیری کارکنان در مشاغل غیر تخصصی:

در صورتی که از کارکنان در مشاغلی استفاده شود که در تخصص آیشان نبوده باشد و پرسنل دچار حادثه گردند بیمه گر مسئول جبران خسارت خواهد بود.

 

12-مسئولیت متقابل کارکنان در قبال یکدیگر:

اگر در محدوده مکانی مورد نظر بر اثر قصور یکی از کارکنان برای کارکنان دیگر حادثه ای رخ دهد با خرید این پوشش از طرف بیمه گذار، بیمه گر جبران خسارت می­نماید.

 

 

13-پوشش جبران هزینه انتقال مصدوم:

در صورتی که حادثه ای برای یکی از کارکنان پیش آید و با تایید پزشک امکانات درمانی در آن منطقه کافی نباشد و مجبور به انتقال بیمار به مرکز درمانی دیگری شوند هزینه انتقال بیمار توسط بیمه گر پرداخت می گردد.

 

14-پوشش جبران هزینه انتقال متوفی:

در صورتی که محل فعالیت خارج از محدوده سکونت متوفی باشد هزینه انتقال متوفی تا محل سکونت وی توسط بیمه گر پرداخت می گردد.

 

15-صدمات جسمانی وارد به کارکنان بیمه گذار ناشی از هر نوع حمله حیوانات وحشی و همچنین هرنوع گزیدگی حیوان:

 در صورتی که در محل فعالیت اتفاقاتی نظیر حمله حیوانات وحشی و هر نوع گزیدگی پیش آید بیمه گر مسئول جبران خسارت می باشد.

 

16-کامل وسیله نقلیه خارج ازمحوطه کارگاه :

حوادثی که بر اثر برخورد با وسیله نقلیه خارج از محوطه کارگاه پیش آید را تحت پوشش قرار می دهد.

 

17-کامل وسیله نقلیه داخل محوطه کارگاه:

حوادثی که بر اثر برخورد با وسیله نقلیه داخل محوطه کارگاه پیش آید را تحت پوشش قرار می دهد.

 

18- مسئولیت پیمانکاران فرعی در قبال خسارتهایی که به کارکنان بیمه گذاروارد شود :

خسارتهایی که از طرف پیمانکاران فرعی بر روی کارکنان رخ دهد را پوشش می دهد.

 

19-مسئولیت پیمانکاران فرعی و مهندسین ناظر، محاسب و مجری و مشاور:

خسارتهایی که از طرف پیمانکاران فرعی یا مهندسین ناظر یا غیره بر روی کارکنان رخ دهد را پوشش می دهد.

 

20- حوادث غیر مرتبط با فعالیت اصلی بیمه شده:

اگر بیمه شده بر اثر فعالیتی غیر از فعالیت اصلی خود دچار حادثه گردد را تحت پوشش قرار می دهد.

 

21- هزینه های دادرسی و دفاع از بیمه گذار:

در صورت بروز خسارت و ارجاع به دادگاه هرگونه هزینه دادرسی و دفاع از بیمه گذار بر عهده بیمه گر می باشد.

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

- بیمه های عمر به شرط فوت

شرط استفاده ذینفع یا ذینفعان از پوشش بیمه نامه فوت بیمه شده می باشد.

 

- بیمه های عمر به شرط حیات

شرط استفاده ذینفع یا ذینعان از پوشش بیمه نامه حیات فرد بیمه شده و ادامه زندگی وی می باشد.

 

- بیمه های عمر مختلط (به شرط فوت و به شرط حیات)

وسیله ای برای برنامه ریزی در بحران ها یا شرایط دشواری که در زمان حیات فرد بیمه شده به وقوع می پیوندد و برخورداری از شرایط بیمه های عمر به شرط فوت به صورت توامان.

پرداخت 50% سرمایه زندگی تا سقف 21 میلیون تومان جهت بیماری های صعب العلاج (سکته قلبی و مغزی، جراحی عروق کرونر قبل، انواع سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن) به دفعات در طول قرارداد. لازم به ذکر است ملاک پرداخت این پوشش تنها فاکتور بیمارستان می باشد.

 

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛ دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به 300 هزار مبتلا به سرطان در کشور گفت : سرطان سومین علت مرگ و میر در کشور است و سالانه 90 هزار نفر به تعداد مبتلایان به سرطان افزوده می شود. سرطان سالانه ۲ هزار میلیارد تومان هزینه مستقیم به ایرانیان تحمیل می‌کند و با احتساب هزینه غیرمستقیم، ۶ هزار میلیارد تومان خسارت به کشور تحمیل می‌کند و هر سال ۴۵۰ هزار سال از عمر ایرانیان می‌کاهد.(اینجا را کلیک کنید)

 

- پرداخت 50% سرمایه زندگی به صورت یکجا در صورت از کار افتادگی کلی یا جزئی بیمه شده در اثر حادثه.

 

- در صورتی که بیمه گذار (شخص پرداخت کننده حق بیمه) براثر حادثه و یا بیماری دچار از کارافتادگی کامل و دائم شود به طوری که نتواند به شغل و تخصص خود بپردازد بیمه سامان متعهد به پرداخت حق بیمه این بیمه گذار به مدت ۱۰ سال بر اساس آخرین مبلغ پرداختی شخص می شود.اگر بیمه گذار فرزند مجرد- دانشجو و زیر 25 سال خود را نیز بیمه کرده باشد این معافیت به آن بیمه نامه هم تعلق میگیرد.

 

- برای اولین بار در ایران بیمه سامان به بیمه‌گذاران خود در صورت از کارافتادگی کامل به مدت 10 سال 2 برابر حق بیمه پرداختی را بصورت مستمری پرداخت می‌نماید.

 

- پرداخت 25% سرمایه زندگی به بیمه شده در آخرین سال حیات:در صورتی که با نامه معتبر پزشکی اثبات شود بیمه شده در سال پایان عمرخود است و امیدی به معالجه وی نیست بیمه سامان ۲۵٪ ازسرمایه فوت را به خود شخص پرداخت می نماید.

 

- درصورت فوت طبیعی: پرداخت تا سقف 200 میلیون تومان (در سال اول) + مبلغ اندوخته به ذینفع بیمه نامه

 

- در صورت فوت حادثی: پرداخت تا سقف 800 میلیون تومان (در سال اول) + مبلغ اندوخته به ذینفع بیمه نامه

 

- صدور بیمه نامه موقت فوت در اثر حادثه تا سقف 5 میلیون تومان از زمان تحويل پرسشنامه و پرداخت علي‌الحساب حق‌بيمه تا زمان صدور بيمه‌نامه عمر و تشكيل سرمايه

 

- عدم وجود دوره انتظار: تمامی پوشش های بیمه نامه با پرداخت اولین قسط بصورت کامل دایر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

- عدم محدودیت سنی (از یک ماهگی تا سن70 سالگی)

 

- تعیین حق بیمه توسط خریدار با توجه به سطح درآمد خود و امکان افزایش یا کاهش در طول مدت بیمه نامه

 

- انتخاب ضریب تعدیل حق بیمه برای همگام بودن با تورم و به روز بودن پوشش های بیمه ای

 

- روش پرداخت حق بیمه بسته به انتخاب بیمه گذار : سالیانه، شش ماهه،  سه ماهه، دوماهه و ماهیانه

 

- امکان تعیین سبد سرمایه گذاری بسته به ریسک پذیری فرد: فراهم کردن امکان سرمایه‌گذاری بلند مدت و برنامه‌ریزی مالی وانتخاب سبد سرمایه‌گذاری با توجه به تناسب شخصیت ریسک‌پذیری افراد

 

 
  • ریسک کم، بیانگر آن است که بیشتر وجوه در سپرده‌های بانکی و اوراق قرضه و از این قبیل سرمایه‌گذاری می‌شود
  • ریسک زیاد، بیانگر آن است که بیشتر وجوه در بورس اوراق بهادار، املاک، تولید و سرمایه‌گذاری‌های خارج از بانک سرمایه‌گذاری می‌شود.
  • ریسک متوسط، بیانگر آن است که سبد سرمایه‌گذاری 50% شامل سبد سرمایه‌گذاری با ریسک کم و 50% هم شامل سبد سرمایه‌گذاری با ریسک زیاد خواهد بود.

 

- تضمین حداقل سودها  به مدت 10 سال توسط شرکت بیمه سامان با نظارت بیمه مرکزی

 

- امکان دریافت اندوخته پس از پایان سال اول بیمه نامه

 

- امکان دریافت وام و کارت اعتباری از محل سرمایه گذاری بدون ضامن و وثیقه پس از پایان سال اول بیمه نامه

 

- این نوع بیمه کاملا انعطاف پذیر است و امکان افزایش و یا کاهش حق بیمه در هر سال وجود دارد.

 

- شما می توانید از سال دوم صدور بیمه نامه به بعد به اندازه 90% ارزش اندوخته صندوق خود وام دریافت کنید که سود این وام برابر کمترین میزان سود بانک سامان در آن سال خواهد بود.

 

- طبق ماده 136 قانون ماليات‌هاي مستقيم، کلیه بیمه گذاران از پرداخت مالیات سرمایه بیمه معاف هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

 

آمار بدست آمده، نشان می‌دهد که در دوران بازنشستگی شخص، حداکثر به 60 تا 70 در صد درآمد زمان قبل از بازنشستگی خود دست خواهد یافت.

این در حالی است که هزینه های زندگی فرد به لحاظ مسائل فرهنگی، خانوادگی و اجتماعی به حداقل، 150% هزینه های دوران قبل از بازنشستگی خواهد رسید.

 

به نقل از رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق تامین اجتماعی با بیان اینکه 80 درصد از بازنشستگان حداقل بگیر هستند، گفت: حقوق بازنشستگان حتی پاسخگوی تامین نیازهای اولیه آنان نیز نیست.(جهت مشاهده متن کامل مصاحبه اینجا را کلیلک کنید)

 

 

با دریافت يك بيمه مستمري مكمل مي توان افت درآمدي ايجاد شده را در هنگام بازنشستگي جبران نمود. ارائه مستمري مكمل با خدمات متنوع بيمه هاي عمر امكان پذير است. شخص بیمه شده پس از 10 سال و بدون در نظر گرفتن سن و شرایط شغلی می تواند با حفظ سرمایه اولیه اندوخته، تمام یا بخشی از حساب اندوخته خود را به مستمری بازنشستگی تبدیل کند. پس از طی 10 سال هرچه دیرتر شخص درخواست مستمری نماید مبلغ آن تصاعدی افزایش خواهد یافت.

 

 

- در زمان جوانی میتوانیم از این درامد در کنار درآمد خود استفاده کنیم

 

- میتوانیم برای ادامه تحصیل فرزندمان از هم اکنون برنامه ریزی کنیم

 

- دیگر نگران هزینه های ازدواج فرزندمان نباشیم

 

- برای دیدن زیبایی های جهان از همین امروز برنامه ریزی کنیم

 

- با دریافت مستمری میتوان همچنان تحت پوشش بیمه عمر بود

 

 

 

 

 

 

 دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم

LET'S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE TO LIVE

 

Page 1 of 6

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه 12(شهید علی اکبر)، پلاک 20 واحد 401

کدپستی: 1998613443

تلفن: 22144025

فکس: 22381866

ایمیل: