دوشنبه, 20 فروردين 1397 10:24

همکاری فدراسیون ورزش کارگری با بیمه سامان

Rate this item
(1 Vote)

بیمه سامان با فدراسیون ورزش کارگری تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، در نشستی که با حضور دکتر سید امیر حسینی رئيس فدراسیون کارگری و احمدرضا ضرابیه مدیرعامل بیمه سامان برگزار شد، تفاهم نامه همکاری با محوریت توسعه ورزش کارگری و رشد این حوزه در راستای سلامت کارگران کشور منعقد گردید.

 

همکاری فدراسیون ورزش کارگری با بیمه سامان

 

دکتر سید امیر حسینی در این نشست به فعالیت های گسترده فدراسیون در عرصه های داخلی و خارجی و کسب موفقیت های ارزشمند ملی توسط ورزشکاران کارگر کشور در مسابقات بین المللی در کلیه رشته های ورزشی اشاره نموده و استراتژی فدراسیون در سالهای اخیر را توسعه ورزش با محوریت سلامت در خانواده های کارگری بیان نمود.

در ادامه این مراسم احمدرضا ضرابیه مدیر عامل بیمه سامان با استقبال از همکاری دو جانبه، این فرصت را مغتنم بر شمرد و افزود: امید است با توسعه همکاری های مشترک و با عنایت به ارائه خدمات بیمه ای همچون بیمه های اموال، اشخاص بويژه بیمه های زندگی، بیمه حوادث ورزشی و بیمه درمان تکمیلی قهرمانان ملی و ورزشکاران حوزه آماتوری به فدراسیون وزرش کارگری، بیمه سامان بتواند در راستای حمایت از ورزشکاران کارگر و با ایجاد سلامت جسمانی این جامعه در توسعه کسب و کار کشور را نقش بسزایی ایفا نماید.

Read 1133 times

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان نماینده حقوقی شرکت بیمه سامان

شرکت خدمات بیمه ای همپاد معین سامانیان در سال 1393 از ادغام دو نمایندگی حقیقی و توسط تعدادی جوان با تجربه در صنعت بیمه و دارای تحصیلات عالی مرتبط و با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه سامان متولد شد.
رویکرد شرکت، ارائه خدمات بیمه با روشی نوآورانه و به گونه ای است که علاوه بر اشائه استفاده از محصولات بیمه ای متناسب با نیاز و خواسته افراد حقیقی و حقوقی، همیشه و در همه حال با در نظر داشتن پایان کار و زمان استفاده از پوشش های بیمه نامه، مشاوره ای موثر و کارآمد را به بیمه گذاران خود ارائه نماید.

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه سامان: بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه زندگی و بازنشستگی)، بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه)، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه تکمیلی درمان و بیمه حوادث

عضویت در خبرنامه!

محصول بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان به اتکای شرکت مونیخ ری آلمان:

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی ایران شرکت بیمه سامان موفق به عقد قرارداد اتکایی با شرکت مونیخ ری در حوزه بیمه های زندگی شد. در حال حاضر شرکت بیمه سامان تنها شرکت بیمه ایرانی دارای قرارداد در حوزه بیمه های زندگی با یک شرکت بیمه اتکایی بین المللی می باشد.